Představujeme dálkový kurz horární astrologie

Nyní se může každý naučit umění vykládat horoskopy otázek. Je pro vás připraven dálkový kurz horární astrologie, který vás připraví na nejrůznější otázky, které život přinese. Kurz je vhodný jak pro zkušené astrology  tak i pro úplné začátečníky. To díky tomu, že má horární astrologie specifická pravidla a postupy, v kurzu zazní veškeré nezbytné informace od úplného začátku. Nové znalosti ocení laici i ti, kdo pracují profesionálně s klienty.

Dálkový kurz horární astrologie najdete zde!

Kurz je zpracován tak, abyste mohli tempo studia maximálně přizpůsobit svým možnostem. Nemůže se vám tak stát, že byste studium nestíhali. Proniknout do tajů horární astrologie tak mohou i velmi vytížení zájemci. Je možné studovat kurz rychle, ale není třeba nikam spěchat. Po každé lekci si nechte čas, abyste mohli nové znalosti pořádně zažít a vyzkoušet na horoskopech. Na konci lekcí najdete domácí úkol, na kterém si můžete sami nové informace ověřit.

Výuka je připravená tak, aby studium bylo snadné a přístupné všem. V každé lekci tak budete mít k dispozici zvukové nahrávky mp3 s přednáškami, které jsou doprovázeny přehlednými prezentacemi ve formátu pdf. K tomu vás čekají další praktické materiály – pracovní list otázky či přehledná skripta. Všechny důležité informace z kurzu tak budete mít vždy při ruce. Kurz je zaměřen na praktické využití znalostí, takže obsahuje mnoho příkladů z praxe.

Studium horární astrologie ovšem nikdy nezkouší. Skutečný život vás a lidí kolem vás zajisté přinese mnoho zajímavých příkladů. S každým horoskopem budete získávat větší jistotu. Důležité je, že je horární astrologie nejenom užitečná, ale práce s ní je velkým dobrodružstvím a radostí. Přeji všem novým studentům mnoho zdaru při studiu! 🙂

Vít Kuntoš

Bookmark the permalink.