FAQ

FAQ – neboli často kladené otázky mohou pomoct najít informace, které vám ve zbylém webu chybí. Je důležité, abyste naplno porozumněl tomu, jak horární astrologie funguje.

Jak spolehlivá je horární astrologie?

Velmi. V průběhu života jsem se seznámil s mnoha ezoterickými metodami a mnohé každý den využívám. Nicméně žádná z metod neposkytuje stabilně tolik spolehlivé výsledky jako horární astrologie. Horární horoskop funguje vždy a záleží především na astrologovi samotném, jestli jej správně vyhodnotí. Dle našich zkušeností se úspěšnost poskytnutých informací pohybuje nad 90 %, což je pozorohudný výsledek.

Kolik otázek mohu položit?

Můžete položit otázek kolik chcete – ale postupně. V danou chvíli můžete položit vždy pouze 1 otázku. Ať už si chcete objednat další otázku či jste si předplatili balíček 3 otázek, vyčkejte nejprve na zodpovězení první otázky a poté ještě vyčkejte pár týdnů či alespoň několika dní. To proto, aby se konstelace stihly na obloze trochu posunout a mohly tak lépe odrážet realitu.

Jak moc je třeba sdělovat k otázce detaily? Nechci říkat více než je nutné.

Je důležité u otázky sdělit i podrobnosti a celkové pozadí situace. Je lepší poskytnout více informaci než méně. Ctíme astrologické zpovědní tajemství a žádné informace se nemohou dostat do dalších rukou. Proto můžete sdělit veškeré informace bez obav a pomůžete tak přesnější analýze vašeho dotazu. Navíc u horární astrologie nepotřebujeme znát přesné identifikační údajě jako je vaše datum, čas a místo narození (což je u ostatních astrologických technik obvykle zapotřebí znát), tudíž lze při využití služeb zůstat skryt v anonymitě internetu.

Co když se dozvím něco, co nechci?

Mnozí se bojí návštěvy kartářek a dalších ezoteriků proto, že by se mohli dozvědět katastrofické informace. To u horární astrologie nehrozí, neboť odpoví přesně pouze na to, na co se ptáte. Stačí tedy nebudete-li se tázat na oblast, o které se nechcete nic dozvědět.

Jaké jsou další možnosti horární astrologie?

Pomocí horární astrologie lze kromě standardních otázek řešit i hledání ztracených věcí či zjistit časový rámec uskutečnění nějaké události. Tato témata se ovšem čtou z horoskopů obtížněji, a tak je v současné době komerčně nenabízíme.

Nepřišel mi email s potvrzením objednávky, co mám dělat?

Podívejte se do složky spam ve svém emailovém účtu. Nebo nás přímo kontaktujte emailem.

Mám zájem o horoskop osobní, partnerský či spočítat termín svatby, pomůžete mi?

Ano, podívejte se na webové stránky www.astrolog-terapeut.cz, kde najdete nabídku standardních astrologických služeb.

 

Máte další dotaz? Ptejte se na horarium.cz@gmail.com!