Váš astrolog

Astrolog Vít Kuntoš na křtu knihy s Táňou FischerovouAnalýzu otázek pro Vás provádí profesionální astrolog Vít Kuntoš:

Mám více než desetiletou astrologickou praxi, během které se s klienty věnuji výkladům osobních horoskopů, partnerských, prognózy, kalendáře početí, apod. Horoskopy dělám osobně ale i formou mluvených mp3 nahrávek, proto si výklad objednávají lidé zblízka i zdaleka. V poslední době se čím dál více specializuji na horoskopy horární. Vedu astrologické kurzy, kterými prošly již stovky studentů.

Jsem autorem unikátní české učebnice výkladu osobního horoskopu – Astrologie pro samouky. Tato kniha vyučuje výklad horoskop od úplných základů až po celistvý výklad. Kombinuje teorii s praxí a postupuje krok za krokem tak, aby se každý mohl v horoskopu zorientovat. Vydání knihy podpořili samotní čtenáři díky úspěšnému nasbírání financí na vydání v rámci tzv. crowdfundingové kampaně na Hithit.cz.

Taktéž jsem autorem elektronické knihy Snadné kroky ke zdraví, která je výsledkem zkušeností s alternativními léčebnými postupy a prací s lidmi.

Nárazově se se mnou můžete setkat v médiích všeho druhu – spolupracuji s tv, rozhlasem i internetovými médii. Za všechny jmenujme Tv Nova, Aha, Spirit, Meduňka, Fénix, ČTK, atlas.cz, centrum.cz…

Kromě astrologie se věnuji tarotu, léčení, kyvadlu, publikační činnosti, qigong, včelaření, přírodě.

Další informace o mně najdete i na těchto stránkách.